• PL
  • EN

O NAS

Historia

Od ponad 20 lat CFT działa na rynkach europejskim i amerykańskim, świadcząc różnego rodzaju usługi w zakresie IT i biznesu. Posiadamy rozległe doświadczenie we wsparciu IT w sektorach finansowym, ochrony zdrowia, telekomunikacyjnym i produkcyjnym. Firma została założona w 1991 pod nazwą  Chicago Financial Technology Incorporated w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej klasy usługi konsultingowe w zakresie IT  dla społeczności finansowej w Chicago. W 1996 działania firmy zostały rozszerzone na rynek europejski. Oferta obejmowała strategiczne usługi IT, outsourcing działów IT oraz zarządzanie ich restrukturyzacjami dla inwestorów finansowych. W 1998 CFT rozpoczęło wspólnie z firmą Manugistics działalność w zakresie zarządzania łańcuchami dostaw (SCM). Jednocześnie uruchomione zostały usługi outsourcingowe CFT w obszarze SCM. W 2004 wystartowało, działające w trybie off-shore, centrum developerskie w Polsce. W kolejnych latach powstały działy i zespoły CFT zajmujące się zdalnym wsparciem infrastruktury technicznej i aplikacji produkcyjnych. Obecnie prowadzimy działalność operacyjną z 5 lokalizacji (USA, Polska) dla klientów na całym świecie. Około 150 konsultantów realizuje zaawansowane projekty informatyczne dla największych firm produkcyjnych, sprzedaży detalicznej, usług oraz sektora finansowego.

Kadra

Grupa CFT zatrudnia wysokokwalifikowanych konsultantów z dyplomami wyższych uczelni oraz certyfikatami zawodowymi. Analitycy, programiści i administratorzy CFT są posiadaczami certyfikatów z zakresu wykorzystywania narzędzi informatycznych (Microsoft, Java, Oracle), stosowania dobrych praktyk i metodyk projektowych (ITIL, Prince2). W monitoringu, operacjach zdalnych i usługach wsparcia (Remote Operations, Managed Services) konsultanci pracują w lokalizacjach klientów oraz w lokalizacjach CFT w Warszawie, Białymstoku i Bydgoszczy. Usługi świadczone są w trybie zmianowym, także w trybie 24/7/365. Nad rozwojem oprogramowania na zamówienie, przygotowywanym w różnych technologiach, pracuje stale ponad stu kilkudziesięciu pracowników we wszystkich biurach CFT oraz lokalizacjach klientów.

Trwa rekrutacja na stanowiska:

Programista Hurtowni Danych
dołącz do nas

Partnerzy

Wiele naszych projektów realizujemy we współpracy z partnerami technologicznymi, firmami konsultingowymi oraz integratorami sprzętu IT. Stałą, wieloletnią współpracę, potwierdzoną już wieloma wspólnymi realizacjami, utrzymujemy z dostawcami rozwiązań SCM.

Poznaj naszych partnerów

Certyfikaty

Wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy naszego zespołu potwierdzają indywidualne certyfikaty.

zobacz certyfikaty
ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony CFT Polska sp. z o.o. ul. Ryżowa 49, 02-495 Warszawa

Dziękujemy za wiadomość
Realizacja: innovationsite.pl